Avenew Media
(Profil firmy)

Digital Project Assistant

Do naszego zespołu szukamy dobrze zorganizowanej i bystrej osoby, która po krótkim okresie próbnym zostanie z nami na dłużej.

Praca zdalna dla klientów angielskojęzycznych.

Opis stanowiska:
  • Wsparcie asystenckie osób prowadzących projekty dla klientów agencji,
  • prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych w imieniu klientów,
  • tworzenie postów (tekstowych oraz graficznych i animowanych we współpracy z działem kreatywnym)
  • monitoring trendów i poszukiwanie nowych rozwiązań w komunikacji,
  • tworzenie i zarządzanie treściami stron internetowych (CMS / CRM),
  • wyszukiwanie informacji, przygotowywanie raportów na zadane tematy,
  • dokonywanie prostych tłumaczeń
  • monitoring i analiza działań marek w Internecie,
  • raportowanie działań,
  • praca 100% zdalna.
Wymagania:,
  • Ukończony minimum 3 rok studiów,
  • Gotowość do pracy zdalnej od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16
  • Komputer z dostępem do internetu
  • Kreatywność i znajomość rynku mediów,
  • ze względu na profil działalności klientów wskazane jest zainteresowanie tematyką polityki europejskiej, spraw międzynarodowych, finansów, motoryzacji, sportu i mody.
  • znajomość specyfiki mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok, YouTube, LinkedIn) i panujących trendów w komunikacji,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (większość naszych klientów jest anglojęzyczna, praca na codzień odbywa się w języku angielskim),
  • znajomość środowiska Google / O365 / OSX,
  • dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • lekki styl, bogaty język,
  • samodzielność organizacji własnej pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: work@avenew.media lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Europa (bez PL)

umowa zlecenie

agencje – reklama / PR / marketing / promocja