Walk PR
(Profil firmy)

PR Account Executive (corporate PR)
nr ref.: GJ

Walk PR – część Grupy Walk, polskiej niezależnej grupy marketingowej, obecnej na rynku od 2006 roku – specjalizuje się w budowaniu trwałych relacji pomiędzy firmami a ich otoczeniem zewnętrznym i wewnętrznym.

Cechuje nas nastawienie na poszukiwanie efektywnych i kreatywnych rozwiązań komunikacyjnych oraz procesowe podejście do zadań bazujące na kulturze LEAN. Walk PR od lat znajduje się w czołówce rankingów agencji PR przygotowywanych przez Związek Firm PR.

Obecnie poszukujemy:

Lokalizacja: Warszawa, Dzielna 60

Poszukujemy Cię jeśli:
  • masz minimum 2 lata doświadczenia w agencji PR/komunikacji
  • masz doświadczenie w PR korporacyjnym
  • masz wyższe wykształcenie (mile widziane nauki społeczne)
  • doskonale operujesz językiem polskim
  • bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim
Oferujemy:
  • możliwości rozwoju oraz przejrzysta ścieżka kariery
  • udział w szkoleniach wewnętrznych (interpersonalne oraz marketingowe)
  • projekty, z których będziesz dumny/dumna
Zakres obowiązków:
  • zarządzanie bieżącymi projektami PR dla Klientów agencji
  • udział w tworzeniu strategii i planów komunikacji
  • przygotowywanie i redagowanie komunikatów prasowych
  • utrzymywanie kontaktów z dziennikarzami

Aplikowanie przez www:

praca stała

agencje – reklama / PR / marketing / promocja