Instytut Gość Media
(Profil firmy)

Starszy specjalista ds. reklamy

Firma: Instytut Gość Media (Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Radio eM, gosc.pl, wiara.pl)

Stanowisko: starszy specjalista ds. reklamy

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • utrzymywanie relacji z obecnymi klientami, domami mediowymi i agencjami reklamowymi;
  • realizacja wyznaczonych celów;
  • budowanie i utrzymywanie relacji z nowymi klientami;
  • sprzedaż powierzchni reklamowej do wydań papierowych, a także serwisów internetowych;
  • przygotowanie i prezentowanie oferty sprzedażowej oraz akcji specjalnych;
  • negocjowanie cen i warunków sprzedaży;
  • obsługa posprzedażowa klienta.
 Oczekujemy:
  • doświadczenia w sprzedaży reklam prasowych i internetowych;
  • umiejętności prowadzenia rozmów handlowych, negocjacji i prezentacji;
  • umiejętności utrzymywania długofalowych relacji z klientem;
  • dobrej znajomości pakietu MS Office;
  • komunikatywności;
  • samodzielności i współpracy z zespołem;
  • silnej motywacji do rozwoju i kreatywności.
 Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie;
  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja);
  • dużą samodzielność w pracy.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytut Gość Media, ul. Wita Stwosza 11, 40-042 Katowice. Będziemy się posługiwali Pani/Pana danymi osobowymi, żeby ocenić Pani/Pana kwalifikacje do pracy na ww. stanowisku. Dane będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa w związku z chęcią zawarcia odpowiedniej umowy. Ponadto na podstawie Pani/Pana zgody, w zakresie danych innych niż ww., które nam Pani/Pan przekaże w swojej aplikacji. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o zasadach przetwarzania i przysługujących Pani/Panu prawach, znajdują się na stronie https://www.gosc.pl/Rekrutacja

Prosimy o przesyłanie aplikacji na:  rekrutacja@gosc.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeśli chce Pani/Pan, aby po zakończeniu rekrutacji CV pozostało w bazie danych kandydatów do pracy w celu wykorzystania go w przyszłości, prosimy o dodanie następującej zgody:

Wyrażam zgodę  dla Instytutu Gość Media na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji”.

praca stała

działalność wydawnicza / prasa