Marquard Media Polska Sp.z o.o.
(Profil firmy)

Redaktor

Marquard Media Polska poszukuje kandydata na stanowisko Redaktora (prasa + online) do trzech tytułów w segmencie męskim (Playboy, CKM i Esquire).

Praca stacjonarna, Warszawa

Opis stanowiska:
  • Pisanie, redagowanie oraz korekta tekstów dziennikarskich (prasa + online)
  • Wyszukiwanie interesujących tematów
Poszukujemy do naszego zespołu osoby, która:
  • Posiada doświadczenie w pisaniu do prasy i online
  • Zna trendy, wie co jest na topie w social media
  • Lubi pracę z aparatem / smartfonem / kamerą
  • Ma doświadczenie w pracy redaktorskiej, „lekkie pióro” i dobry warsztat pisarski
  • Poprawnie i szybko redaguje teksty
  • Ma szerokie zainteresowania i bardzo dobrze orientuje się w bieżących wydarzeniach
  • Jest otwarty na rozwijanie umiejętności i naukę, kreatywny i rzetelny
  • Potrafi umiejętnie pozyskać niebanalne i inspirujące tematy
  • Mile widziane zainteresowanie związane z tematyką społeczną lub motoryzacją
Oferujemy:
  • Pracę w jednym z największych polskich wydawnictw prasowych
  • Możliwość realizacji własnych tematów
  • Przyjazny team i swobodną atmosferę pracy

Zgłoszenie CV + linki do wybranych własnych publikacji lub tekstów, prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@marquard.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl

praca stała

działalność wydawnicza / prasa