Independent Digital Sp. z o.o.
(Profil firmy)

Junior Reporting Specialist
(Dział Finansów)

W związku z dynamicznym rozwojem firma Independent Digital Sp. z o.o. zajmująca się cyfrową dystrybucją muzyki poszukuje osoby na stanowisko Junior Reporting Specialist

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie i weryfikacja raportów, statystyk i analiz wewnętrznych;
  • Raportowanie wyników sprzedaży w zestawieniu ilościowym, rentowności oraz efektywności;
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych narzędzi analitycznych i raportowych;
  • Zgłaszanie wymagań, wprowadzenie, testowanie oraz nadzór nad aplikacjami IT związanymi z raportami oraz rozliczeniami;
  • Ścisła współpraca z innymi działami Pracodawcy w zakresie optymalizacji narzędzi i procesów;
  • Udział w tworzeniu prognoz finansowych
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel, w szczególności tabel przestawnych
  • Podstawowa znajomość pozostałych aplikacji MS Office
  • Umiejętność logicznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Dokładność, pracowitość, zaangażowanie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (język niemiecki lub francuski będzie dodatkowym atutem)
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Doszkalanie języków obcych

Zgłoszenia wraz z CV prosimy kierować na adres e-mail: cv@independentdigital.com  lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Na zgłoszeniu prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę Independent Digital sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji (również na potrzeby przyszłych rekrutacji) zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

praca stała

muzyka