Vivarto Sp. z o.o.
(Profil firmy)

Specjalista ds. promocji i marketingu

Poszukujemy kandydatów na ww.stanowisko.

Wymagania :
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku ( mile widziana branża dystrybucji filmów, organizacji festiwali filmowych lub zarządzania kinem)
  • samodzielność, kreatywność, wielozadaniowość, dobra organizacja pracy
  • język angielski na poziomie dobrym
  • gotowość do przeprowadzenia się do Lublina po okresie próbnym
Zadania :
  • organizacja kampanii promocyjnych i marketingowych filmów
  • tworzenie materiałów reklamowych, zwiastunów filmowych, spotów promocyjnych ( we współpracy ze studiem reklamowym)
  • pozyskiwanie i bieżący kontakt z patronami medialnymi
  • bieżąca aktualizacja strony internetowej oraz profilu na FB
  • standardowe i niestandardowe formy promowania filmów
Oferujemy :
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w ramach branży
  • elastyczne formy zatrudnienia do wyboru
  • elastyczne godziny pracy z opcją częściowej pracy zdalnej
  • prywatną opiekę medyczną

Kontakt dla kandydatów :
vivarto@vivarto.pl lub poprzez portal grapevinejobs.pl

Jeżeli chcesz aplikować to poza CV, prosimy, przygotuj krótką, autorską koncepcję strategii marketingowo-promocyjnej do jednego z naszych filmów. www.vivarto.pl

Polska

praca stała

DVD/VOD - tworzenie/dystrybucja