Kilka słów na temat prywatności.....

Przyjmujemy do wiadomości unijne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO); jednakże nasze działania były i są dostowane do tego rozporządzenia.

Wyjaśnienie: od momentu uruchomienia witryny w 2006r. byliśmy obsesyjni w kwestii prywatności.

Dlatego nie oferujemy naszym pracodawcom serwisu bazy danych z CV i nie wymagamy od użytkowników dostarczenia wielu danych osobowych podczas rejestracji (tylko imię i nazwisko oraz adres e-mail i hasło). Nigdy nie reklamujemy naszego portalu i nie kupujemy list e-mailowych, więc wszyscy nasi użytkownicy odnaleźli nas samodzielnie i zdecydowali się zarejestrować.

Nie współpracujemy z mediami społecznościowymi i nie ujawniamy nikomu żadnych informacji na temat naszych użytkowników. Nigdy nie wysyłamy do naszych użytkowników promocyjnych wiadomości, biuletynów ani innej korespondencji poza e-mailami serwisu "oferta dla Ciebie" który jest opcjonalny.

Po dokonaniu aplikacji na jedno z naszych stanowisk, Twoje dane zostają przekazane bezpośrednio do pracodawcy emitującego ogłoszenie. Kopie listu motywacyjnego i CV pozostaną w naszym systemie do użytku własnego kandydata, oraz pracodawcy, przez 60 dni. Po tym okresie są one automatycznie i całkowicie usuwane.

Ponadto, jeśli zarejestrujesz się w naszym serwisie "Oferta dla Ciebie", zostaniesz poproszony o wybranie parametrów ról, które Cię interesują. Te dane są używane wyłącznie przez nasz system do tworzenia wiadomoósci tego też serwisu. Informacje na temat wybranych parametrów, oraz sposóbu wypisania się z usługi, lub całkowitego usunięcia konta są prezentowane w każdym mailu. (Można też skontaktować się z nami pod adresem: admin@grapevinejobs.pl.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookie, które są używane wyłącznie w celu umożliwienia rozpoznania użytkownika i dostarczenia funkcjonalności witryny. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj.

W razie jakichkolwiek pytań, uwag lub zażaleń dotyczących tego, jak zarządzamy posiadanymi przez nas informacjami, prosimy o kontakt.